Hotel Star 4 - Lesni Zamecek

ubytovanie Loucna
 

*** Hotel Star 4 - Lesni Zamecek / ubytovanie Loucna

Hotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek
Hotel *** Star 4 sa nachádza priamo vo skiareálu Klínovec, 50 metrov od vlekov a zjazdoviek. Je vhodný pre väčšie skupiny, napríklad pre sústredenia športového tímu či školské lyžiarske kurzy.

Hotel Star 4 Loučná pod Klínovcem :
Toto tradičné hotelové zariadenie s bohatou históriou ponúka celoročne zázemie pre športové a spoločenské aktivity. Dostatočne veľké spoločenské priestory umožňujú poriadanie kultúrnych a spoločenských podujatí skupín do 100 ľudí.

Ubytovanie Hotel Star 4 Lesní zámeček:
Ubytovacia kapacita hotela je 71 lôžok v 24 izbách, depandacia hotela *** Star 5, ktorá sa nachádza hneď cez cestu, ju doplní o ďalších 39 lôžok v 13 izbách. Samozrejmosťou každej izby je kúpeľňa s WC a televízor na každej izbe. V hoteli nechýba bezdrôtový internet zadarmo a novo ani detský kútik.

Loučná pod Klínovcem ubytovanie hotel Star 4 :
Hotelová reštaurácia ponúka tradičnú českú kuchyňu a krajové špeciality Krušných hôr. Pre ubytované skupiny tu ochotne pripraví aj rauty, bravčové hody, coffee breaky apod. Na výber tiež ponuka kvalitných vín.Volný čas Vám spríjemní kaviareň, bar s biliardom alebo sauna a solárium. Recepcia je v zimnej sezóne otvorená 24 hodín denne a priamo pri budove hotela je hosťom k dispozícii bezplatné parkovanie až pre 30 áut.

Dovolenka Krušné hory Klínovec hotel Star 4 Lesní zámeček :
Hotel Star 4 sa nachádza na úpätí severného svahu najvyššej hory Krušných hôr Klínovec 1244 m, 5 km od hraničného prechodu Boží Dar - Oberwiesenthal. Z hotela je výhľad až do susedného Nemecka na horu Fichtelberg 1214 m a mestečko Oberwiesenthal so známymi skokanskými mostíkmi.

V spolupráci so Sportcentrom Klínovec hotel Star 4 ponúka svojim klientom celý rad letných i zimných aktivít so zľavou. Napríklad zabezpečí celodenné výlety na horských bicykloch, terénnych kolobežkách či Nordic Walking. Pre odvážnych tandem paragliding. V zime sprostredkujú lyžiarsky výcvik alebo zapožičanie lyžiarskeho vybavenia so zľavou.
Hotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - hotel má reštauráciuHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - hotel má vináreňHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - možnosť pripojenia na internetHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - k dispozícii letná terasaHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - k dispozícii kavareňHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - akceptuje creditné karty VISAHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - akceptuje creditné karty JCBHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Iybz sú vybavené televízoromHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Loucna Star 4 - Lesni Zamecek - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: